Zacznij tutaj
Szufladki
Maluczki
Duży człowiek
Nieporadnik
Drugi krąg wtajemniczenia
polecajki rodzicielskie
Wyrwane kartki
Stare dzieje
Z kim masz do czynienia

Kim jestem?

W domu kobietą, bardzo dorosłą, żoną i matką - mam na koncie dwa dojrzałe osobniki, mimo trudów i upadków proces wychowawczy szczęśliwie doprowadzony do końca.


W pracy pedagogiem, mediatorem, zajmuję się interwencją kryzysową. Pracuję z rodzinami dotkniętymi przemocą. Robię wszystko, żeby uchronić przed tym strasznym doświadczeniem inne, zagrożone rodziny: prowadzę kursy dobrego rodzicielstwa, warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży i specjalistów pracujących z dzieciakami.Wspieram wszystkich, którzy chcą wychowywać swoje dzieci w duchu miłości i zrozumienia. Ale ze stawianiem granic, z szacunkiem i chrześcijańskimi wartościami. Wychowuję obce dzieci.

Dlaczego blog?

Dlaczego nie? patrząc na blogosferę można odnieść wrażenie, że wychowanie to taki twór, który prawie nie istnieje. Chcę wpakować swój kijek w to mrowisko.

Jeszcze jedno, nazywam się Ewa Kajetaniak

Wierzę i praktykuję, słucham głośno fajnej muzy, czytam, oglądam i bywam. Nie rzucam słów na wiatr i pereł przed wieprze oraz kamieni w człowieka, mam dystans do świata i siebie - no chyba że powiesz, że jestem gruba.